Yeni Bir Sen Uzmanları Kim?

Gülben Ergen ile Yeni Bir Sen izle

yeni-bir-sen-uzmanları-gülben-ergen-show-tvSon zamanlarda bir çok programda yapılan Kendini Baştan yarat, tepeden tırnağa değişim gibi isimlendirebileceğiniz program formatı en son Gülben Ergen de uygulanmaya başladı. Son yıllarda Emel Acar’da izlediğimiz bu formatı hem Alişan’ın programında, hem de Esra Erol’da izliyoruz bu aralar. Gülben Ergen ise programına dahil ettiği bu değişim programına Yeni Bir Sen ismini vermiş.

Sitelerinde bir başvuru formu göremedim ama programı izlerken farkettim.  Yeni Bir Sen isimli baştan yarat bölümü için gulben@showtv.com.tr email adresi üzerinden eposta atabilirsiniz…

Yeni Bir Sen Uzmanları : Estetik Cerrahi Uzmanı Doç Dr Erdem Güven
Diş Hekimi Kıvanç Cebesoy
Diyetisyen Berrin Yiğit
Kozmetolog Pervin Bulgak
yaşam koçu Pervin Vatansever

6 thoughts on “Yeni Bir Sen Uzmanları Kim?

 1. nazmiye kaplan

  merhaba gülben ablacım. sizden arz ettiğim burnumdaki dikiş izinin tedavi edilmesi. gençliğim bunun yüzünden kabus gibi. lütfen bana yardım edin.

  Reply
 2. mürvet çavuş akarca

  merhaba Gülben Hanım ben Mürvet burnumdaki tümseklik , göz çevremdeki kırışıklık ve dişlerimden çok rahatsızım aynalara küskünüm bana yardımcı olabilir misiniz ? şimdiden teşekkür ederim.

  Reply
 3. fatma boran

  gülben abla ben yenı bır sene kayıt yerı bulamadım lutfen benı de alınnn

  Reply
  1. GÜLER

   merhaba gülben abla ben 10 yaşındayım dedem 2 yıl oldu vefat edeli babannem mutsuz ve üzgün evden dışarıya çıkmıyor onu böyle görmek beni üzüyor sizde isteyim yeni bir sen e kabul etmenizi istiyorum lütfen.

   Reply
 4. nazar

  SLM GULBEN HANIM LUTFEN SIZ BARI BU YAZIMI DIKKATE ALIN ALLAH RIZASI ICIN BENIM BURNUMLA VE DISLERIMLE VE KULAGIMLA ILGILI PROBLEMIM VAR ADETA HAYATA KUSTUM LUTFEN YENI BIR BEN OLMAK ISDIYORUM BU MUMKUNMU BÖYLE BIRSEY IMKANSIZ GIBI AMA YINEDE SANSIMI DENIYORUM UMARIM DIKKATE ALIRSINIZ TEŞEKURLER

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *