Wechat Hesabımı Nasıl Silebilirim? WeChat Hesap Silme

Wechat Hesabı Neden Silinmiyor?!!!

wechat-hesap-silme-nasıl-yapılır-kaldırmak-silemiyorumNeden wechat silme yok anlayamıyorum. Sanki elini veren kolunu kaptırıyor. Madem silme yok o halde programdan en iyi şekilde nasıl kurtuluruz onu anlatalım. Çünkü programı telefondan yada tablet bilgisayarınızdan kaldırmanız yeterli değil hala email ve wechat hesabınız kayıtlı kalıyor. Wechat hesabını kapatmak için bazı işlemleri uygulayabiliriz…

Adım 1 : Bütün Fotoğraflarınızı Silin, Bilgilerinizi Silin, Profil fotoğrafınızı değiştirin.. Emailiniz, telefon numarası, kullanıcı adı id, vs ile hesabınız kayıtlı olsa bile kontrol edenler pek bi şey göremeyeceklerdir.

Adım 2 : Wechat yetkililerine Email Atın – Hem sizi silmeleri için  email adresinizi söyleyin. Hem bir kullanıcı yorumu olarak  HESAP SİLME butonu koymalarını tavsiye edin. Wechat üyelik iptali konusunda ben email attım ama cevap vermiyorlar malesef. WeChat Resmi sitesiden www.wechat.com/tr/contact_us.html bu sayfaya girin oradaki emaillerden birini kullanabilirsiniz.

Adım 3 : Programı indirdiğiniz Apple Store veya Google Play sayfasına yorum yazın. Yavaş ama etkili bir yöntem çünkü verdiğiniz puan ve yazdığınız yorumları çok önemsiyorlar. O yorumlarda ne kadar çok wechat hesabını silme neden yok veya deaktif etme tuşu yok yazısı görürlerse ihtiyaca cevap vermek zorunda kalacaklardır…

not: inşallah bi gün güncellemeyi yaparlar da ben de bu yazıyı düzenlemek zorunda kalırım.

14 thoughts on “Wechat Hesabımı Nasıl Silebilirim? WeChat Hesap Silme

 1. Madur

  Yahu nasıl bulaştıysam kurtulamadım. Profil fotoğrafımı bile silemiyorum. Biliyorsanız söyleyin lütfen. Sapık mesajlardan midem bulandı .s

  Reply
 2. özkan

  wechat şifremi unuttum. Surver busy plase tr agein later yazısı çıkıyor yardım lütfen.

  Reply
  1. özkan

   surver busy tr egain later yazısı çıkmaya devam ediyor yardım lütfen. Eski wechat silip nokya mağzadan yeniden indiriyorum yine aynı yardım lütfen.

   Reply
 3. özkan

  şifre gelmesine rağmen eski aydi ondan mı nedir şifre kabul etmiyor. yardım edin lütfen telefon numaramı da giriyorum şifre istiyor gelen şifreyi girdim yine kabul etmedi yardım lütfen. İlginize teşekkürler.

  Reply
 4. Ebubekir Yetim

  Kulanilmayan bir email e baglayin hesabi. Diger baglantilari kesin. Orn tel. Face balantilarini. Heseptada resim msj vb. Temizleyin bir hafta sonra umutursun goder ssnle baglantisi kalmaz:-)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *