İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş Programı Kür Tarifleri

İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş’e konuk oluyor

Atv’nin sevilen programı Zahide ile Yetiş Hayata programı her akşam farklı bir konuyu ele alıyor ve konusunda uzman konuklar geliyor. Bitkisel kürler, doğal yaşam reçeteleri ile tanıdığımız prof Dr İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş’in konuğu oldu ve soruları yanıtladı izleyicilerin sorunlarına çare oldu. Hem programa gelen soruları yanıtladı hem de Zahide hanım’a cevaplar verdi. Mutlaka programın tekrarını izlemelisiniz. İbrahim hocamıza soru sormak için iletişim adresleri de aşağıda yazıyor.

ibrahim-saraçoglu-zahide-yetiş-hayata-atv-izle

Zahide Yetiş – İbrahim Saraçoğlu

Programın Facebook Adresi : www.facebook.com/zahideileyetishayata

Twitter Adresi : twitter.com/ZahideYetisAtv

Peki Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu izleyiciler ile neler paylaşıyor? Programda en akılda kalıcı bilgiler genelde zayıflama ve cilt bakımı hakkında oluyor. Hatırladığım kadarıyla yüz kırışıklıkları için avakado maskesi çok tutulmuştu. Ve tabiki kadınların özel sorunları oluyor. Soğan kürü belki de en çok başvurulan kürlerden biridir desek yanlış demiş olmayız.

Diğer sorun ise bel ve boyun fıtıkları. Ulusal hastalığımız oldu sanki duruş bozuklukları. İbrahim hocamızdan daha öğreneceğimiz çok şey var.

ibrahim-saraçoğlu-zahide-yetiş-atv-izle

7 thoughts on “İbrahim Saraçoğlu Zahide Yetiş Programı Kür Tarifleri

 1. mustafa seyhan

  sizi izliyorum ve çok faydalanıyorum ALLAH sizden razıolsun aslında proğramınıza katılmak istiyorum ama nasıl katılacagımı bilmiyorum

  Reply
 2. mustafa seyhan

  aslında bir sorunum var sol omuz ve kafa tası arasında bir kasılma var sık sıkda baş ağrısı şimdiye kadar iğne hariç tıbbı ilaç kaullanmadım aspirin ve gripin haricinde çok dikkat eden biriyim yaş 52 bukonuda neyapmam gerekir

  Reply
 3. ayşe erdoğan

  4 aydır mide bulantım ve geğirme var. gastro bölümüne gittim.endoskopi ,kolonoskopi yapıldı.temiz çıktı . Karın bölgeme ultrasonla bakıldı. Temiz çıktı.ne yapabilirim.

  Reply
 4. selma arslan

  selamu aleyküm hocam27 yaşındayım 9 yıllık evliyimbenim iki taraflı tüplerim tıkalı amaliyat önermiyorlar tüp bebek öneriyorlar 6 defa yaptırdım olmadı buna göre bitkisel çare varmı hocam yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler

  Reply
 5. Sorraya

  saygili pro.Dr .Siracoglo
  ben dugomden sonra ellerimde uyusmaler var Cok rahatsezim care edin

  saygilerimle
  sorreyya

  Reply
 6. tuğba

  mrb hocam annem 47 yasında gögüs kanseri 1 buçuk yıl önce sol gögüs ve lenf bezleri ameliyatla alındı kemoterapi ve radyoterapi tedavisi 1 yıl oldu bitti tahlilleri kontrolleri çok iyi fakat annem 8 aydır sol kolunu kullanamıyor kolda şiddetli agrısı uyuşma hissizlik batma zonklama oluyor güçlü agrı kesiciler fayda etmıyor morfin bile bi kaç saat etkisini gösteriyor gece gündüz şiddetli agrısından duramıyor allah rızası için bize yardımcı olun tşkler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *